flowers

16 жовтня – День шефа / День боса (Boss’ Day)

flowers
  • 16.10.2023

16 жовтня у світі відзначають День шефа / День боса (Boss’ Day, Boss’s Day або Bosses Day).

 

Традиція відзначати професійне свято керівників зародилась в американському містечку Дірфілд (штат Іллінойс). У 1958 р. Патриція Хароскі, яка обіймала посаду секретаря у страховій фірмі батька, вирішила організувати його день народження, який він відзначав 16 жовтня, по-особливому. Назвавши подію «Національний день шефа», дівчина зареєструвала її у Торговій палаті країни. В цей день співробітники компанії могли продемонструвати шанобливе ставлення до улюбленого керівника. У 1962 р. губернатор штату Іллінойс офіційно затвердив свято, яке підтримали багато країн світу.

 

День шефа – це професійне свято керівників колективів всіх рівнів. Бос – це справжнє покликання, це здатність бути прикладом та надихати, бути лідером і батьком.

 

Студенти 1 курсу (груп У-23, ПУА-23), які вступили на спеціальності напряму пов’язані з управлінською діяльністю, разом з куратором під час кураторської години сформували власне бачення боса у вигляді коллажів та обговорили, яка роль і яка особливість керівника в сучасних компаніях.

 

Цікаві факти про босів та начальників:

 

✅️ у світі приблизно 40% таких посад обіймають жінки;

✅️ 65% співробітників бажали би бути босами;

✅️ 43% людей вважають, що їхню працю цінують, і це дає їм наснагу працювати краще.