210-та річниця від дня народження Тараса Шевченка

• 14.03.2024

7 березня 2024 року в Одеському державному екологічному університеті відбувся урочистий концерт з нагоди 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Студенти разом з викладачами зібралися, щоб вшанувати пам’ять видатного поета.

З вітальним словом виступив ректор Одеського державного екологічного університету КОВАЛЬЧУК Володимир Володимирович, відзначивши величезний внесок Кобзаря в українську культуру, який став голосом всього народу.

Під час концерту студентський творчий клуб «МРІЯ» продемонстрував свої вміння у танцях, співах, декламуванні поезій Тараса Шевченка, пригадували факти з біографії великого українця.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 210 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Захід відбувся під керівництвом начальника відділу з організації виховної роботи ДАНІЛОВОЇ Наталії Василівни.

Дякуємо за чудовий настрій та гарно проведений час членам СТК «МРІЯ»: ТЕЛЕСНЕНКО Даніїлу, ЯКОВЛЕВІЙ Яні, ВАКАРЧУКУ Дмитру, ОСИПОВІЙ Анастасії, КРАВЧЕНКО Іллі, ДРУЗЯЦІ Олені, ДЕМЧЕНКО Аліні, ПОДОЛЮК Дар’ї, КУЧЕРЯВОМУ Андрію та КИРИЧЕНКО Даніелю.