«7 днів прогресильності. Як організувати сучасне освітнє середовище»

• 31.10.2023

В період 9-13 жовтня 2023 р. завідувач і викладачі кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності успішно пройшли підвищення кваліфікації «7 днів прогресильності. Як організувати сучасне освітнє середовище» для членів ГО “Прогресильні“.

Вродовж 5 днів учасники зі всієї України опановували цікаві та корисні освітні теми та знайомились з різноманітними викладацькими методиками:

Необхідність та способи застосування енерджайзерів в освітньому процесі?

Важливість рейтингування університетів та критерії, які застосовуються в різних рейтингах.

Захист інтелектуальної власності викладача.

Лайфгаки візуалізації освітнього контенту.

Значення та різновиди лідерства для прогресивного викладача.

Складові та розвиток емоційного інтелекту особистості.

Створення безпечного медіапростору в освіті.

Шляхи побудови прогресильної комунікації.

Впровадження неформальної освіти в закладах вищої освіти.

За підсумками курсу всі учасники проходили обов’язкове тестування з отриманням сертифікату у 30 годин (1 кредит ECTS).

Щиро дякуємо організаторам та лекторам, завдяки яким атмосфера кожного навчального дня курсу була дружня і неймовірно надихаюча, що залишає в пам’яті приємні спогади! А отримані знання і лайфгаки будуть впроваджуватись у навчальний процес для посилення і покращення взаємодії між усіма його учасниками.