Чергове засідання засідання студентського наукового гуртку кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності

• 2.11.2023

24 жовтня 2023 р. відбулось в рамках теми «Шляхи подолання викликів та освоєння можливостей управлінської діяльності в умовах динамічного зовнішнього середовища» під керівництвом доцента Смірновой К.В.

Доповіді, представлені на засіданні студентами РВО «бакалавр» 2-го року навчання (гр. У-22) стосувались таких тем:

– Емоційний менеджмент та його роль в управлінській діяльності (доповідач: Славіна К.А.).

– Практика таймбоксингу в сучасному світі (доповідач: Зеленяк П.В.).

– Тонус (енерджи) менеджмент: сутність та особливості (доповідач: Петьоріна В.А.).

– Використання штучного інтелекту в управлінні організацією (доповідач: Вітенчук О.О.).

Разом зі студентами обговорили наскільки важливо формувати емоційний інтелект та які поради можуть цьому сприяти; сформували уявлення про таймбоксинг, чим він вирізняється від тайм-менеджменту, які має переваги та недоліки; осмислили, чому важливо звертати увагу на енерджи-менеджмент і які його складові; визначили переваги та ризики використання штучного інтелекту в сучасних організаціях. Кожна тема була вкрай актуальною для сьогодення, а, отже, розширення знань студентами спеціальності 073 «Менеджмент» є важливим кроком до становлення особистості майбутніх керівників.

За результатами засідання студентського наукового гуртку 4 доповідача отримали залікові кредити (по 0,25 кредиту).