Cвяткова церемонія Посвяти в студенти ОДЕКУ

• 2.09.2021

Друзі, в Одеському державному Екологічному університеті відбулася святкова церемонія Посвяти в студенти!

Учорашні абітурієнти сьогодні стали повноцінними членами нашої великої дружної університетської родини.

З цією подією першокурсників та їх батьків тепло привітав ректор університету Сергій Степаненко. Він розповів про перспективи, які відкриваються студентам після закінчення університету, побажав успіхів у навчанні та цікавого студентського життя.

Кращі абітурієнти, вже за доброю університетською традицією, отримали від ректора щедрий подарунок – сучасний ноутбук, необхідний у навчанні.

Привітати першокурсників прийшли гості, друзі університету – заступник голови Одеської обласної державної адміністрації О.М. Муратов, заступник начальника гідрометеорологічної служби Збройних Сил України В.В. Шейн.

Зі своїми побажаннями студентам-першокурсникам виступили представники Студентського самоврядування та Профкому студентів Наталія Чеботарьова, Карина Барабаш, Олена Шапорева.

Від імені військової кафедри першокурсників привітав студент 4 курсу Іван Недобитко.

Подарунком для всіх присутніх стала пісня у виконанні студентки Наталії Федіної.

На завершення про особливості навчального процесу розповів перший проректор університету Микола Сербов.