Цикл лекцій для талановитих школярів на запрошення Рішельєвського ліцею

• 7.12.2021

На запрошення Рішельєвського ліцею професор Одеського Державного Екологічного Університету Дмитро Анатолійович Зайцев провів у листопаді-грудні 2021 року цикл із п’яти лекцій «Моделювання сітями Петрі та Сліпцова» для талановитих школярів з метою популяризації сучасних наукових досліджень у галузі комп’ютерних технологій. Лекції транслювалися по суботах телевізійним каналом Рішельєвського ліцею; в даний час з ними можна ознайомитись у репозитарії YouTube. Перегляд лекцій буде також корисним для студентів з метою формування уявлень про сучасні наукові дослідження та вибіру напряму наукової роботи. Наукові результати, отримані професором Зайцевим, здобули світову відомість і опубліковані у провідних спеціальних журналах, таких як: Theoretical Computer Science, Information Sciences, Transactions on System, Man and Cybernetics та інших.

Тематика лекцій та адреси відеозаписів:

«Моделювання сітями Петрі та Сліпцова»

Ми запрошуємо вступати до нашого університету абітурієнтів які зацікавилися матеріалами лекцій, що дозволить їм взяти персональну участь в відповідних дослідженнях.