Цикл тренінгів з сучасної кругової економіки

• 1.05.2023

З 25 по 28 квітня 2023 р. в м. Одесі відбувся Цикл тренінгів з сучасної кругової економіки.

Серія семінарів, присвячених імплементації Кругової економіки в Одеському регіоні в рамках проєкту «Впровадження знань та практик щодо циркулярної економіки у країнах басейну Чорного моря», який фінансується Європейським інструментом Сусідства в рамках Спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020» (CIRCLECON BSB – 1021) орієнтована на фахівців та студентської молоді.

У семінарах були розглянуті питання щодо шляхів розвитку сучасної ресурсоефективної економіки з екологічно чистішими джерелами енергії та технологіями, в тому числі сучасні європейські та регіональні промислові моделі кругової економіки.

Учасники були ознайомлені з правовим забезпеченням Кругової економіки, Європейською зеленою угодою та іншими правовими документами, які забезпечують розвиток та просування Кругової економіки.

Семінари проводилися у змішаному форматі off-line та on-line.

Учасниками семінарів були студенти (Лінник О., Майборода Н., Молчанова А., Хохлова О., Размустова Х.) та викладачі кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності (Павленко О.П., Головіна О.І., Розмаріна А.Л.. Венгер О.С.).