flowers

День довкілля

flowers
  • 24.04.2024

В Україні з 1998 року щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Цьогоріч Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 20 квітня.

 

На кафедрі метеорології та кліматології 23 квітня проведено захід на тему «Парниковий ефект: причини і наслідки», присвячений Дню довкілля. Спікерка Сироватко Марина, студентка групи ГМ-22, розповіла учасникам заходу про механізм формування парникового ефекту, причини його виникнення, негативні наслідки та вплив на людину, навколишнє середовище, про зміни клімату, що викликані збільшенням концентрації парникових газів в атмосфері.

 

В обговоренні актуальної проблеми приймали участь бакалаври другого року навчання груп ГМ-22, В-22 і викладачі кафедри. Дякуємо всім присутнім за активну участь у заході!