День екологічних знань в ОДЕКУ

• 21.04.2021

15 квітня 2021 року з нагоди відзначення Дня екологічних знань в Одеському державному екологічному університеті відбулась Онлайн ZOOM відео екскурсія для студентів і школярів до Науково-експертного центру моніторингу навколишнього середовища НДЧ ОДЕКУ. В заході брало участь 80 школярів і викладачів зі шкіл Одеської області і м. Одеса, а також викладачі кафедри гідроекології та водних досліджень (І.В. Катинська, Г.К. Балан). Керівник центру, кандидат географічних наук, доцент кафедри гідроекології та ВД Гриб Олег Миколайович ознайомив учасників заходу з роботою центра, приладачи по фіксації параметрів довкілля (водне середовище, атмосфера) та зі спеціальностями, які готує ОДЕКУ, ПОФ та кафедра гідроекології та водних досліджень. Захід мав важливе профорієнтаційне значення. Дякуємо всім причетним!