flowers

День енергоефективності

flowers
  • 5.10.2023

4 жовтня на кафедрі метеорології та кліматології відбувся захід до Дня енергоефективності, що відзначається 5 жовтня щорічно з 2016 року.

 

Більш ефективне використання енергії – один із найшвидших і економічних способів заощадити гроші, скоротити викиди парникових газів, створити робочі місця та задовольнити зростаючий попит на енергію. Усі заходи, які може здійснити людина для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрямки: заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо; утеплення приміщення; встановлення приладів обліку, що дозволить платити лише за спожиті ресурси; перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Розумне й ефективне енергокористування є ключовим чинником створення нових робочих місць та економічного зростання.

 

Перед учасниками заходу з доповіддю виступила Голова студентського самоврядування ОДЕКУ, студентка четвертого року навчання групи МКА-19 Чеботарьова Наталія. В зустрічі приймали участь студенти групи МКА-19 і викладачі кафедри – Прокоф’єв О.М., Боровська Г.О., Волошина О.В., Галич Є.А., Гончарова Л.Д., Катеруша Г.П., Куришина В.Ю., Міщенко Н.М., Нажмудінова О.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Хоменко І.А. і організатор заходу – Недострелова Л.В. Дякуємо учасникам заходу за інформативну і активну дискусію!