flowers

День матері

flowers
  • 14.05.2023

Свято материнства

 

 

Майбутнє нації в руках матерів.

(О. Бальзак)

 

Це свято створене для тебе, щоб сказати свої найщиріші слова подяки жінці-матері, жінці-берегині, жінці-заступниці. Адже у травні, коли прокидається від сну природа і повітря наповнюють пахощі весняного цвіту, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері.

 

Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, основа роду людського, вона та квітка, цвіт якої ніколи не в’яне, а розквітає з плином літ усе ясніше.

 

Перші поняття про щастя, добро і ласку, нерозривно пов’язані з образом найдорожчої для нас людини – матері. Вона не лише дарує нам життя, вчить людяності, добра, щирості, оживляє наш розум, вкладає у наші вуста добрі слова. Мама – це ще й наш ангел-охоронець на землі, який завжди захищає нас крилами своєї любові від неприємностей, переживань і проблем.

 

Саме на честь цього чудового свята старший викладач кафедри соціально-гуманітарних наук Мирошниченко М.І. провела цікавий захід зі студентами груп К-22, ГМ-21, ГЗ-21, В-21.

 

 

Було заслухано презентацію про історію створення свята, а потім студенти із задоволенням відповідали на запитання вікторини.

 

 

Кафедра соціально-гуманітарних наук вітає усіх матусь із святом!

 

 

Низько вклоняємось вам за вашу терплячість, витримку, дивовижну мудрість і мужність,

З якими ви, долаючи нинішні негаразди,

Зберігаєте віру у завтрашній кращий день

Для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Тож здоров’я вам, тепла і добробуту!

Хай під променями травневого

Сонця розтануть усі ваші негаразди!