День пам’яті та примирення і День перемоги

• 10.05.2023

ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

9 травня 2023 року на базі кафедри Агрометеорології та агроекології відбувся захід, присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги (8 і 9 травня), співорганізаторами якого є Рада студентського самоврядування та Первинна профспілкова організація студентів і аспірантів ОДЕКУ за підтримки Відділу з організації виховної роботи.

На початку заходу, в якому взяли участь студенти НН Гідрометеорологічного інституту, Природоохоронного факультету та Факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування та викладачі кафедри всіх присутніх привітала к.геогр.наук, ст.викладач ДАНІЛОВА Н.В.

Далі виступив завідуючий кафедри Агрометеорології та агроекології, д-р геогр.наук, професор, академік АНВШ України ПОЛЬОВИЙ А.М., який розповів присутнім про своє дитинство у часи Другої світової війни.

З презентацію «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» виступила БІАШВІЛІ Яна, член Первинної Профспілкової організації студентів і аспірантів ОДЕКУ.

Про участь дітей у Другій світовій війні розповіла Голова Ради студентського самоврядування ОДЕКУ ЧЕБОТАРЬОВА Наталія.

Студентка 3-го курсу НН Гідрометеорологічного інституту спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ЗАГОРЕВСЬКА Дар’я представила учасникам заходу презентацію «Україна в другій світовій війні».

Назавжди залишаться в пам’яті та історії нашого народу героїчне минуле, велич духу та мужність наших дідів та прадідів, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Україна втратила у війні понад десять мільйонів свої синів і дочок.

Сьогодні історія знову повторюється – кращі сини нашого народу захищають Батьківщину. Ми впевнені, що в нашій Україні обов’язково настане мир і небо над нами буде чистим та безхмарним.

Вічна слава героям!