День працівника освіти та Всесвітній день моря

• 4.10.2023

4 жовтня 2023 року на базі студентської платформи «Екопростір» в стінах Одеського державного екологічного університету відбувся захід, присвячений Дню працівника освіти – професійного свята всіх тих, хто причетний до навчання чи виховання майбутнього покоління та Всесвітньому дню моря. На початку заходу з привітальним словом виступив ректор Одеського державного екологічного університету Сергій Миколайович СТЕПАНЕНКО, який привітав науково-педагогічний колектив з професійним святом та подякував за віддану працю, за згуртованість та єдність, прагнення розвивати університет, науку та освіту, долаючи усі виклики і примножуючи вагомі досягнення.

Від студентського творчого клубу «МРІЯ» у подарунок була підготовлена програма, щоб наші викладачі хоч не надовго забули про свої щоденні турботи і проблеми та разом з талановитою молоддю університету провели приємні хвилини відпочинку і зарядилися позитивною енергетикою. Для присутніх були підготовлені танець від ВАКАРЧУКА Дмитра та ЯКОВЛЕВОЇ Яни, музичні привітання від КУЧЕРЯВОГО Андрія та КИРИЧЕНКО Даніеля, пісня «Вчителька» від ВАКАРЧУКА Дмитра.

В другій частині заходу, присвяченій Всесвітньому дню моря від ведучих ЯКОВЛЕВОЇ Яни, ТЕЛЕСНЕНКО Даниїла, САМОЙЛЕНКО Вероніки та КРАВЧЕНКА Іллі гості свята дізнались багато цікавої інформації, а також «поринули» в морські глибини і подивились, які мешканці там живуть. Наприкінці заходу була проведена вікторина після якої переможці отримали призи.

Захід проводився під керівництвом начальника відділу з організації виховної роботи ДАНІЛОВОЇ Наталії Василівни, заступника директора з виховної роботи НН Гідрометеорологічного інституту КІЧУК Наталії Сергіївні, заступника декана з виховної роботи факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування КОЗЛОВЦЕВОЇ Валентини Анатоліївни, заступника декана з виховної роботи природоохоронного факультету АНДРУЩЕНКО Олесі Сергіївни та за підтримки ради студентського самоврядування і студентської профспілки ОДЕКУ!

ДАЛІ БУДЕ!)