День відкритих дверей на Факультеті КНУА

• 23.05.2023

23 травня 2023 року Факультет комп’ютерних наук управління та адміністрування провів онлайн захід “День відкритих дверей” для випускників шкіл та бакалаврів. На заході були присутні декан Факультету комп’ютерних наук управління та адміністрування Бучинська Ірина Вікторівна, завідуючі кафедрами факультету та підготовчим відділенням, викладачі факультету, студенти та школярі.

Всім присутнім була надана змістовна інформація про факультет комп’ютерних наук, управління та адміністрування, який надає найактуальнішу спеціальність. Було показано, з якими відомими українськими та світовими ІТ-компаніями та університетам співпрацює наш факультет та які дисципліни вивчаються на спеціальності «Комп’ютерні науки».

Завідувачка Підготовчим відділенням Кирнасівська Наталія Василівна розповіла про переваги вступу до Одеського державного екологічного університету, строки та особливості вступу у 2023 році на бакалаврський та магістерський рівні вищої освіти.

Також абітурієнтам були надані контакти приймальної комісії, факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування та підготовчого відділу.

Викладачі та представники університету відповіли на всі питання присутніх.

Якщо ви зацікавлені в інформатиці, технологіях та розв’язанні складних завдань, то Факультет комп’ютерних наук та управління та адміністрування – ідеальне місце для вашого навчання. Ми відкриті для нових студентів, які бажають розвиватися в цій захоплюючій сфері.

Не сумнівайтеся, що ми будемо раді бачити вас на нашому факультеті! Приєднуйтесь до нас, реалізуйте свій потенціал та досягяйте високих результатів!