День «Заміни звичайну лампочку на енергозберігаючу»

• 27.09.2023

27 вересня 2023 року силами кафедри метеорології та кліматології був проведений екологічний захід – День «Заміни звичайну лампочку на енергозберігаючу». Цей день відзначається щорічно в першу неділю жовтня.

Організатор заходу, завідувач кафедри метеорології та кліматології, Прокоф’єв Олег Милославович, зазначив, що світлова енергія – це єдина енергія, видима людським оком. Промені світла мають різні кольори через різну довжину хвилі. Швидкість світла становить приблизно 300 000 кілометрів на секунду, що швидше, ніж швидкість усього іншого!

Лампи CFL і LED служать довше, ніж лампи розжарювання, тому з часом доводиться замінювати менше ламп. Вони споживають у рази менше енергії, ніж лампи розжарювання. Це економить цінні енергоресурси і знижує щомісячні рахунки за електроенергію.

Студентка гр. МКА-20 Чеботарьова Наталя виступила з макет-презентацією «Заміни звичайну лампочку на енергозберігаючу» в якій зазначила, що заміна лампочок на енергозберігаючі є невеликим, але важливим кроком для зменшення впливу нашого життя на навколишнє середовище та для покращення якості освітлення в наших домівках.

На заході були присутні студенти гр. МКА-20, наступні викладачі кафедри метеорології та кліматології: Боровська Г.О., Гончарова Л.Д., Хоменко І.А., Катеруша Г.П., Міщенко Н.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Нажмудинова О.М., Волошина О.В., Недострелова Л.В., Куришина В.Ю., Галич Є.А. та кафедри гідрології суші: Гопцій М.В., Кічук Н.С. та Кущенко Л.В.