flowers

День Землі

flowers
  • 3.04.2024

Цьогоріч 20 березня весь світ відзначав День Землі. Наша планета – це наш рідний дім, в якому створені для нас особливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас безліч можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. Адже вона така одна у всьому всесвіті.

 

Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Через 100 років у 1970 році День Дерева був перейменований у День Землі і став проводитися по всій території США.

 

Міжнародним свято було оголошено в 1990 році. Саме тоді про День Землі почули і в Україні. Тільки через два роки День Землі став відзначатися в Україні як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети.

 

Студенти другого року навчання груп ГМ-22 і В-22, викладачі кафедри метеорології та кліматології приймають участь у заходах до Дня Землі і намагаються привернути увагу спільноти до нещадного споживання і використання ресурсів, порушення природного балансу нашої планети, забруднення навколишнього середовища, особливо під час воєнних дій.

 

Дякуємо Чорній Тетяні за долучення студентської спільноти до важливої проблеми сьогодення і всім учасникам заходу за участь у обговоренні актуальних питань сучасного життя нашої країни.