Дводенний Всеукраїнський семінар-тренінг «Зелена хвиля екочитання» за підтримки Програми IBBY-Yamada 2021

• 15.06.2021

Наша команда активно співпрацює з великою кількістю навчальних закладів та установ. У один із цікавих напрямків співпраці виокремлюється робота з бібліотеками, яка представлена нашою багаторічною співпрацею з одеською бібліотекою ім. Катаєва. В рамках такого партнерства ми регулярно проводимо святкування екологічних дат, а також тематичні тренінги у поєднанні з книжковими виставками екологічної літератури.

Саме тому нам приємно констатувати, що представника нашої команди – кандидата географічних наук, завідувачку сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліну Олександрівну – було делеговано у м. Київ для представлення такої кооперації у Національній бібліотеці України, де 24-25 травня відбувся дводенний Всеукраїнський семінар-тренінг «Зелена хвиля екочитання» за підтримки Програми IBBY-Yamada 2021 «Право дитини стати читачем».

Ангеліна Олександрівна презентувала проект «Екологічне виховання молоді» Одеського державного екологічного університету, у рамках якого, зокрема, і відбувається взаємодія з бібліотеками. Публіка була приємно враженою такою кількістю форматів та заходів, і багато хто записав контакти Ангеліни Олександрівни для подальшої співпраці. Це означає, що далі – буде!

Хочеться відмітити, що на заході вітальні слова говорили відомі та авторитетні у сфері освіти люди, зокрема

• Алла Гордієнко, генеральний директор НБУ для дітей, президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY), заслужений працівник культури України, кандидат культурології;
  • Лариса Петасюк, заступник Міністра культури та інформаційної політики України;
  • Дмитро Заруба, перший заступник голови Державної екологічної інспекції України;
  • Євгенія Крутоголов, директор департаменту мистецтв Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти;
  • Сергій Сьомкін, директор індустріального телевізійного комітету; Микола Томенко, голова благодійного фонду «Рідна країна»;
  • Олександр Федоренко, начальник Управління організаційної діяльності Державної екологічної інспекції України;
  • Віктор Круглов, директор видавництва «Ранок»;
  • Богдан Красавцев, голова ГО «Екологічна нація», письменник, журналіст;
  • Дар’я Лазарєва, експерт відділу клімату та транспорту ГО «Екодія».

Це говорить про те, що до питання читання та екологічної освіти залучається багато небайдужих авторитетних людей, що дає надію на значні просування у цій сфері.

А ми продовжуємо, і далі – більше!

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях ЕСО разом із ОДЕКУ.