flowers

Екологічний форум «Діти Дністра»

flowers
  • 15.06.2021

Друзі, ми впевнені, що наприкінці травня графік у всіх вас був неабиякий навантажений! І ми вас у цьому дуже добре розуміємо, адже протягом останніх тижнів кількість заходів та емоцій просто вражає!

22 травня у Міжнародний день біорізноманіття на базі Маяківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» було проведено Екологічний форум «Діти Дністра». Захід було організовано колективом Нижньодністровського національного природного парку, зокрема Терновою Юлією Вадимівною.

7 делегацій з 5 населених пунктів та 3 громад ділилися своїм досвідом у сфері реалізації екологічної освіти та шкільної активності, вражаючи різноманіттям методів демонстрації інформації – від презентацій до повноцінних акторсько-вокальних постановок!

На це свято для обміну досвідом було запрошено і представників Одеського державного екологічного університету:

– кандидатку географічних наук, завідуючу Сектором з профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ Докус Ангеліну Олександрівну, яка поділилась з учнями цікавою та корисною інформацією про чисельні заходи, які проводить ОДЕКУ для учнівської молоді у сучасник форматах;

– аспіранта кафедри екології та охорони довкілля ОДЕКУ, голову сектору з екологічної освіти проекту «Екологічне виховання молоді» Михайленка Владислава, який провів учасникам яскравий тренінг з ораторської майстерності.

Також однією зі спікерок була випускниця ОДЕКУ, голова ГО «Центр демократичного розвитку молоді «Синергія», яка розповіла учням про цікаві екологічні застосунки для смартфону, детально зупинилася на моніторингу забруднення Чорного моря та «громадській науці», яка допоможе зібрати необхідну інформацію науковцям для моніторингу стану моря.

Це дійсно був не просто захід, а справжнє свято! І тому дуже радісно констатувати, що організаторами було висловлено ідею зробити цей захід традиційним!

Ми щиро радіємо, що екологічна освіта настільки якісно розповсюджується та реалізується! Хочеться подякувати і організаторам, і викладачам, і учням, які дійсно були на сцені як одна велика сім’я. Ми знаємо, що це не остання наша зустріч!

А ми продовжуємо, і далі – більше!

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях ЕСО разом із ОДЕКУ.