Екологічний захід у закладах загальної середньої освіти м. Чорноморськ

• 15.11.2022

У листопаді 2022 р. у п’яти закладах загальної середньої освіти м. Чорноморськ ( 1) Черноморський економіко-правовий ліцей №1; 2) Черноморський академічний ліцей імені Т.Шевченка; 3) Олександрівский закладу загальної середньої освіти; 4) Малодолинського ЗЗСЩ Черноморської міської ради Одес. обл.; 5) Чорноморська спеціальна школа Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області) відбулися екологічні заходи на тему «Компостування органічних відходів» у рамках міжнародного екологічного проєкту «Zero Waste Strategy: Methods and Implementation in Black Sea Basin- ZeroWasteBSB» («Стратегія нульових відходів: методи та імплементація у басейні Чорного моря – ZeroWasteBSB »).

• Лекцію-тренінг провела Павленко О.П. Практичні завдання допомагали учням виконувати студенти кафедри ПУ та МПД.
  • Учні прийняли участь збірці компостерів, які заклади отримали від проекту в дарунок.
  •  Представники Одеського державного екологічного університету ознайомили школярів з спеціальностями університету, умовами вступу та навчання, продемонстували відеоматеріали про університет та запросили до подовження навчання в університеті.
  •  За підсумками заходу, наміри про співпрацю внапрямку екологічної освіти були зафіксовані у договорах про співробітництво було підписано 4 дорогори про співрообітництво.

🙏 Ми щиро вдячні педагогічним колективам і особисто: директорці Черноморського економіко –правового ліцею №1 – Мамедовій О.О., директорці Черноморського академічного ліцею імені Т.Шевченка – Антоновій Л.Ф., директорці Олександрівского закладу загальної середньої освіти – Антипі А.С., директору Малодолинського ЗЗСЩ Черноморської міської ради Одес.обл. – С.В. Жмакіну, директорці Чорноморська спеціальна школа Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області – Козловій Н. ), за величесний внесок у виховання соціально відповідального та екологічно свідомого громадянина нашої держави. Дякуємо за гостинність. за можливість проведення зустрічі. Сподіваємось на подальшу співпрацю.