flowers

Експертна рада студентства

flowers
  • 2.05.2023

 

Представники провідних українських студентських організацій звернулися до Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій з пропозицією щодо утворення Експертної ради студентства закладів вищої освіти з метою забезпечення ефективної комунікації між студентами та владою, а також залучення студентства до законотворчого процесу й реалізації державної політики у сфері вищої освіти.

 

Студентство Одеського державного екологічного університету не залишилось осторонь цієї події та 1 травня 2023 року зібралося на свою чергову Конференцію студентів ОДЕКУ з метою обрання кандидатів від нашого університету до складу Експертної ради студентства закладів вищої освіти при голові підкомітету з питань вищої освіти Верховної Ради України.

 

В результаті голосування студенти ОДЕКУ вирішили делегувати кандидатом до складу Експертної ради студентства закладів вищої освіти від ОДЕКУ Чеботарьову Наталію В’ячеславівну, студентку групи МКА-20, Голову Ради студентського самоврядування нашого університету.

 

Бажаємо нашій кандидатці стати вагомою частиною команди Експертної ради студентства та зробити свій внесок у розбудову сучасної вищої освіти України!