Гідроекологічний науковий семінар на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ

• 24.04.2023

Згідно плану, 24.04.2023 р. на кафедрі гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету під керівництвом к.г.н., ст. викл. Кузи А.М. відбулось засідання студентського наукового семінару на платформі ZOOM за тематикою: «Вищі водні рослини, іхтіофауна. Проблеми водних ресурсів та рибного господарства у сучасності». В семінарі взяли участь студенти 4 курсу Природоохоронного факультету груп Е-19, Е-21і, ЕК-19, СТ-19, СТ-20і, а також співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ (д.г.н., проф.. Лобода Н.С., ст. викл. Яров Я.С., ст. викл. Балан Г.К., ас. Гращенкова Т.В.). Було дуже цікаво, подяка всім, а також – рекомендація студентам активніше брати участь в наукових заходах ПОФ ОДЕКУ.

На фото – скріни найкращих презентацій. Дякуємо студентам та їх науковим керівникам.