Голосування у номінаціях конкурсу «Молодий вчений року»

• 13.09.2021
     Молоді вчені, зокрема – представники наукового товариства Одеського державного екологічного університету, приймають участь у конкурсі «Молодий вчений року». Голосування у чисельних номінаціях буде тривати до 21 вересня 2021 року включно, тому ми закликаємо вас підтримати наших науковців:
  • голову Наукового товариства ОДЕКУ, кандидатку географічних наук, старшого викладача кафедри гідрології суші ОДЕКУ, заступника завідувача підготовчим відділенням ОДЕКУ, члена обласної науково-експертної ради та члена ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації Докус Ангеліну Олександрівну.

Підтримати Ангеліну Олександрівну ви можете у номінаціях 6, 7, 11, 12.

• члена Наукового товариства ОДЕКУ, доктора технічних наук, професора кафедри автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища ОДЕКУ Великодного Станіслава Сергійовича.

Підтримати Станіслава Сергійовича ви можете у номінаціях 16, 17, 19.

Нашим вченим важлива ваша підтримка, адже ми разом творимо українську науку!
Посилання для голосування: https://clc.to/zJ3ZzA