Гостьова-лекція «Управління проєктами: системні і національні особливості»

• 31.08.2023

31 серпня 2023 р. викладачі та студенти Кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності відвідали гостьову лекцію на тему «Управління проєктами: системні і національні особливості» лектора Крамського Сергія Олександровича, канд.техн.наук, доцента.

Захід, організований зав.кафедрою, професором Павленко Оленою Пантеліївною, було проведено одночасно в аудиторії та онлайн-форматі.

Лектор ознайомив аудиторію з концепцією project management 2.0 та основними ідеями версії project management 2.1, з тенденціями розвитку управління проєктами та місцем управління персоналу в цьому процесі, з підходами та проблемами до формування складу проєктних команд, з рольовими особливостями формування комплементарної команди проєкту, а також на прикладі наукової установи висвітлив складові та виклики проєктної роботи тощо.

Дякуємо за змістовну зустріч!