ІІ Всеукраїнський конкурс для школярів «Цікава гідрометеорологія»

• 19.11.2023

Навчально-науковий Гідрометеорологічний інститут Одеського державного екологічного університету оголошує ІІ Всеукраїнський конкурс для школярів «Цікава гідрометеорологія», приурочений до Дня Гідрометеорологічної служби України. Для участі запрошуються учні 9-11 класів.

Коли: 21 листопада 2023 року о 11:00 год.

Місце проведення: он-лайн формат в Zoom

Мета конкурсу: популяризація серед школярів природничих наук, залучення учнів старших класів до творчої діяльності в різних областях науки і техніки, а також залучення фахівців вищої школи до роботи зі школярами.

Організатори: НН Гідрометеорологічний інститут ОДЕКУ, рада студентського самоврядування, первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ОДЕКУ, відділ з організації виховної роботи.

Конкурс складається із захисту наукового проекту.

Критерії оцінювання роботи:

– актуальність проекту;

– наукова новизна, повнота розкриття досліджень;

– наявність власної позиції учасника конкурсу.

Тематичні розділи:

1. Спостереження за погодою та кліматом.

2. Дослідження річок та водойм.

3. Морські дослідження.

4. Сільське господарство та клімат.

Стислий опис роботи (презентація) має містити тему дослідження, актуальність, мету, завдання, основні результати та висновки. Тривалість одного виступу до 10 хвилин (7 хв. на доповідь, 3 хв. на питання та відповіді). Просимо чітко витримувати регламент виступу.

Реєстрація для участі у заході обов’язкова.

Заповніть реєстраційну форму (анкету): http://surl.li/mugew

Кожен учасник конкурсу, незалежно від зайнятого місця у рейтингу, отримає сертифікат.

Переможці нагороджуються дипломами.

У разі виникнення питань звертатися:

кандидат географічних наук

Данілова Наталія Василівна

Тел.: (093) 280-73-90

e-mail: nataliadanilova0212@gmail.com

Запрошуємо до участі та сподіваємося на плідну співпрацю!