Інформаційний день зі стейкхолдерами проєкту «Стратегія нульових відходів: методи та імплементація у басейні Чорного моря – ZeroWasteBSB eMS BSB 788»

• 17.12.2021

17 грудня 2021 р. викладачі та студенти Кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності за ініціативи зав. кафедрою Павленко Олени Пантеліївни прийняли участь у Інформаційному дні зі стейкхолдерами проєкту «Стратегія нульових відходів: методи та імплементація у басейні Чорного моря – ZeroWasteBSB eMS BSB 788».

Протягом кількох годин аудиторія мала змогу поглибити свої знання та ознайомитись з діючими й завершеними проєктами, різноманітними активностями, які допомагають реалізовувати Стратегію нульових відходів як в межах України, так і в наших найближчих іноземних сусідів – країнах ЄС:

• Координатор проєкту Ольга Карпенко ознайомила з етапами реалізації проєкту, країнами-учасниками та різноманітними заходами.
  • Асистент проєкту Єлизавета Туренко просвітила аудиторію з ідеями концепції Zero Waste та реалізованими активностями попереднього Проєкту MARLENA.
  • Юрій Геращенко розповів про забруднення водойм мікропластиком, про нові умови реалізації пластикових пакетів торгівельними мережами з врахуванням змін у природоохоронному законодавстві України, які вступили в силу на початку грудня 2021 р.
  • Креативний директор Музею цікавої науки Олена Любіковська ознайомила з активностями з екологічного виховання дітей та молоді, який було започатковано цього року під назвою “Екологічний табір”.
  • Науковий співробітник УкрНЦЕМ Юлія Котельникова детально описала хід здійснення проєкту “Marliter” з доступу громадськості до інформації щодо забруднення морських акваторій.
  • Професор ІПРЕЕД НАН України Олег Рубель поділився ідеями та перспективами переходу до циркулярної економіки та реалізації європейського зеленого курсу.

Дякуємо за інформативний, корисний та цікавий захід! Кожен з нас може з легкістю долучитись до реалізації концепції Zero Waste – головне бути відповідальним та свідомим у своїх діях!

none