Інтелектуально-розважальна гра Eco Brain Ring

• 13.04.2023

Нас об’єднує екологічна свідомість.

13 квітня 2023 року представники кафедри відвідали з профорієнтаційним заходом ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради в передмісті Одеси.

Зустріч з одинадцятикласниками тривала кілька годин і навіть повітряна тривога не стала на заваді – під час неї всі централізовано перейшли в укриття.

Першу частину заходу присвятили інтерактивному знайомству школярів з Одеським державним екологічним університетом з показом презентацій, відео та деякими активностями.

Зав.кафедрою, професор Павленко Олена Пантеліївна детально розповіла школярам:

• про спеціальності та можливості для студентів університету в реалізації свого потенціалу,

• про кафедру та наші освітні програми,

• про досвід міжнародного стажування студентів старших курсів,

• про особливості та правила вступу до закладів вищої освіти і, зокрема, до Одеського державного екологічного університету – ОДЕКУ у 2023 році.

Під час розповіді спікер паралельно використовувала сучасні техніки проведення опитувань та для отримання feedback про екологічний університет, залучила учнів до складання вірша за допомогою прийому “Сінквейн” на тему «Екологічний університет».

Друга частина зустрічі була досить активною і динамічною – молодь долучилась до участі в інтелектуально-розважальній грі “ЕКО Брейн ринг”.

Ведучими гри виступили магістри кафедри 1-го року навчання Марія Андрушко і Дмитро Бурлака разом з доцентом кафедри Валентиною Анатоліївною Козловцевою. Школяри сформували 4 команди (Квіточка, Азов, Правий сектор та Бархатні тяги), які змагались за переможний кубок, шукаючи правильні відповіді на різноманітні питання з екологічної та управлінської тематики.

В підсумку перемогу здобула команда дівчат “Квіточка”, з чим і вітаємо переможців!

Усі учасники зустрічі отримали на пам’ять блокноти та брелоки з емблемою ОДЕКУ і QR-кодом факультету КНУА, неймовірні враження та яскраві емоції, а команда переможців на згадку здобула грамоту, кубок та сувенірні екосумки!

Представники кафедри ознайомились з екологічною роботою ліцею, зі здобутками та перемогами у міжнародних екологічних проектах. Дуже приємна мотивованість на роботу в екологічному напрямку як директорки ліцею, так ліцеїстів. Визначили плани на спільну роботу в цьому напрямку. Стало зрозуміло, що ми однієї «екологічної» крові.

Дякуємо за запрошення, співпрацю та активну позицію директорці Ользі Олександрівні Бєлєнко й заступнику директора з виховної роботи ліцею Наталі Євгенівні Шавранській і сподіваємось на майбутні цікаві зустрічі!