• 27.05.2021

27-28 травня 2021 р., відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях» в Донецькому державному університеті управління, м.Маріуполь, присвячена 30-річчю незалежності України.

Маріупольська міська рада,ГО «Фонд розвитку Маріуполя»,ГО «Центр адаптивного лідерства та територіального розвитку», Національний університет «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, Україна), Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського (м. Київ, Україна), Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (Polska, Bielsko-Biala),Paata Gugushvili Institute of Economics of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Tbilisi, Georgia), а також наш університет Одеський державний екологічний університет (кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності).

Під час урочистого відкриття роботи конференції з вітальним словом разом з ректором ДонДУУ та іншими учасниками, виступила завідувачка кафедрою Павленко Олена Пантеліївна.

Основні тематичні напрямки конференції: публічне управління для забезпечення сталого розвитку; сучасні виклики збалансованого соціально-економічного зростання; еколого-інноваційне моделювання для сталого розвитку; раціональне природокористування та ресурсозбереження; еколого-економічна безпека та конкурентоспроможність територій; правові питання забезпечення умов сталого розвитку;  сталий територіальний розвиток в контексті євроатлантичної інтеграції;  освіта для сталого розвитку; фнансові механізми для забезпечення збалансованого зростання.

Викладачі кафедри прийняли участь у рботі конференції, виступили з доповідями. За підсумками конференції видано збірник матеріалів конференції та сформовано програмний документ щодо  розвитку публічного управління у конктексті з викликами часу.