• 26.11.2021

26 листопада 2021 р., викладачі та студенти Кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності за запрошенням професора Рубеля Олега Євгеновича та завідуючої кафедрою Павленко Олени Пантеліївни приєднались до онлайн-участі у круглому столі «Механізми та інструменти акселераторів інноваційної діяльності на базі Програми «Горизонт-Європа»» в рамках співпраці з Національним контактним пунктом Програми Горизонт-Європа «Innovation in SMEs» (наказ МОН України №1063 від 17.08.2020 р.) на базі Південного наукового центру НАН та МОН України, Інституту і економіко-екологічних досліджень НАН України.

Круглий стіл був присвячений активізації конкретних механізмів Програми «Горизонт-Європа» в розвитку потенціалу інноваційного співробітництва академічних закладів і бізнесу.

Доповідачі заходу ознайомили аудиторію з можливостями та джерелами отримання фінансування на наукові дослідження та реалізацію інноваційних ідей в конкретних результатах інноваційної продукції; детально розповіли про умови та способи подання проєктів на розгляд Європейських організацій та асоціацій для отримання фінансової підтримки як окремим науковцям, так і винахідникам та представникам малого та середнього бізнесу.

Дякуємо організаторам за можливість приєднатись та доповідачам за корисну і актуальну інформацію!

none