flowers

Курси підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців гідрологів «МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХНЕВИХ ВОД СУШІ»

flowers
  • 12.06.2021

У період з 31.05 по 04.06.2021 р. викладачі кафедри гідрології суші провели курси підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців гідрологів «МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХНЕВИХ ВОД СУШІ»

Програма курсів містила 3 навчальні модулі (напрями):

Територіальні довгострокові прогнози гідрологічних характеристик весняного водопілля рівнинних річок (лектор д-р геогр.наук, проф. Шакірзанова Жаннета Рашидівна)

Інженерні обґрунтування розрахункових характеристик стоку річок (лектори д-р геогр. наук доц. Овчарук Валерія Анатолівна, канд. геогр. наук, ст.викл. Гопцій Марина Володимирівна)

Прогнозування змін хімічного складу та якості природних вод (лектор канд. геогр. наук, доц. Кічук Наталія Сергіївна)

В рамках кожного навчального модуля були проведені серії лекційних та практичних занять за допомогою програми для організації відеоконференцій Zoom.

Слухачами курсів були представники Українських гідрометеорологічних центрів (Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології, Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, Луганський обласний центр з гідрометеорології, Сумський обласний центр з гідрометеорології, Харківський регіональний  центр з гідрометеорології, Хмельницький обласний центр з гідрометеорології, Рівненський обласний центр з гідрометеорології, Волинський обласний центр з гідрометеорології), які працюють на посадах техніків-гідрологів, гідрологів, гідрохіміків, провідних гідрологів, провідних гідрохіміків, зав.сектору гідропрогнозів.

По закінченню курсів слухачі склали залік з якісно-успішним результатом та підвели підсумки на «круглому столі», під час якого ми обмінялися враженнями від курсів, вислухали побажання та скріпили віртуальні рукостискання на плідну співпрацю з нашими стейкхолдерами!