Ліцеїстам про управління побутовими органічними відходами

• 17.11.2022

У закладі загальної середньої освіти «Прилиманський ліцей» Авангардівської селищної ради для учнів 9-11 класів, 11 листопада 2022р. відбувся екологічний захід на тему «Компостування органічних відходів» у рамках міжнародного екологічного проєкту «Zero Waste Strategy: Methods and Implementation in Black Sea Basin- ZeroWasteBSB» («Стратегія нульових відходів: методи та імплементація у басейні Чорного моря – ZeroWasteBSB»)

• Лекцію-тренінг провели Павленко О.П. зі студентами ОДЕКУ.
  • Ліцеїсти підготували плакати про вплив органічних відходів на довкілля та способи переробки органічних відходів.
  • Ліцей отримав 4 компостери від проєкту в дарунок.
  • Директорка ліцею Бєлєнко Ольга Олександрівна ознайомила представників проєкту з 180-річною історією Прилиманської школи, продемонструвала сучасні досягнення ліцею, провела екскурсію по закладу.
  • Екологічні цінності у закладі займають одне з перших місць. У ліцеї організовано роздільний збір побутових відходів, за рахунок коштів міжнародного гранту.
  • Вразила робота мотивованого колективу педагогів. Відчувається, що ліцей для школярів – рідний дім.

👉 Представники Одеського екологічного університету ознайомили ліцеїстів з спеціальностями університету, умовами вступу та навчання, продемонстували відеоматеріали про університет за запропонували подовження навчання в університеті.

🙏 Ми вдячні директорці ліцею Ользі Олександрівні Бєлєнко та її педагогічному колективу, що в такий складний час для держави, вони створюють дітям, усі умови для навчання та розвитку особистості з активною громадянською позицією. І діти відповідають щирістю та любов’ю до ліцею. Дякуємо за гостинність. за можливість проведення зустрічі. Наміри про подальшу співпрацю були зафіксовані у договорі про співробітництво.