Меморандум про співпрацю у сфері вирішення екологічних питань в Одеському районі Одеської області

• 12.08.2021

“Сьогодні ми підписали один з найважливіших документів. Метою цього Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль, спрямованих на боротьбі з екологічними порушеннями. Це дасть змогу відкоригувати та налагодити нашу роботу з профільними спеціалістами. Нам є над чим працювати – продовження ліквідації стихійних сміттєзвалищ, прибирання лісосмуг, 40 відсотків з яких не значаться на балансі жодної громади. Я впевнений, ми зробили ще один крок для швидкісного реагування на найкричущі випадки екологічного безладдя, яке, на жаль, подекуди відбувається з вини недобросовісних громадян. І я переконаний, що наш Одеський район займе найвищі сходинки в рейтингу екологічно чистих не тільки по Одещині, а й, можливо, по всій країні” – Віталій Барвіненко.

За ініціативою депутатки Одеської районної ради, голови постійної комісії Одеської районної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків Наталії Богаченко 3 серпня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю в сфері вирішення екологічних проблем між Одеською районною радою та зацікавленими сторонами. Документ підписали голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко та:

• Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова
  • Одеський державний екологічний університет
  • Одеська національна академія харчових технологій
  • Державна установа «Інститут морської біології НАН України»
  • Науково-дослідна установа «Український науковий центр екології моря»
  • Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України»
  • Державне підприємство «Науково-дослідний проектно-конструкторський Інститут морського флоту України»
  • Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України
  • Чорноморське відділення Української екологічної академії наук
  • Громадська організація «Інститут еконології»
  • Громадська організація «Зелений лист»
  • Громадська організація «Закон Природи»
  • Громадська організація «Анімал СОС Одеса»

Меморандум набирає чинності з дня його підписання.

Інформація з сайту: https://odeska-rayrada.gov.ua/news/1628057755/