Меморандум про співробітництво між Державною екологічною інспекцією України та ОДЕКУ

• 8.07.2021

Про підписання Меморандуму про співробітництво між Державною екологічною інспекцією України та Одеським державним екологічним університетом

Одеський державний екологічний університет є базовим закладом вищої освіти України для підготовки фахівців для Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України протягом останніх 25 років. За роки незалежності України університет підготував сотні висококваліфікованих екологічних інспекторів, працівників центрального апарату та регіональних структур Міндовкілля та Держекоінспекції України.

Взаємовідносини між університетом та центральними органами виконавчої влади у сфері підготовки кадрів, наукової діяльності регулюються відповідними договорами.

У зв’язку із закінченням терміну дії попереднього договору з Державною екологічною інспекцію України від 02.2018р. та у відповідності до нових повноважень та зміни структури Державної екологічної інспекції України 8 липня 2021р. був підписаний новий документ, метою якого є підтвердження подовження співпраці у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, збереження біорізноманіття, а також підготовки екологічних інспекторів.

В рамках підписаного Меморандуму вже досягнута домовленість про проведення на базі університету курсів підвищення кваліфікації фахівців територіальних громад, екологічних інспекторів з метою забезпечення дотримання вимог екологічного законодавства, покращення стану навколишнього природного середовища у кожній громаді.

Меморандум про співробітництво