Міжнародна Конференція з передових технологій у прикладних галузях

• 4.11.2023

З 29 по 31 жовтня 2023 у Стамбулі (Туреччина) відбулася Міжнародна Конференція з передових технологій у прикладних галузях, співорганізатором якої виступив Одеський Державний екологічний університет, а одним із ініціаторів та співголовою Оргкомітету -завідувач кафедрою Фізики та Технологій захисту навколишнього середовища, професор Герасимов О.І. Конференція викликала жвавий інтерес та отримала схвальні відгуки від наукової спільноти США, Франції, України та багатьох інших країн. Співголова Оргкомітету професор Герасимов О.І. виступив із пленарною доповіддю в якій приділив значну увагу необхідності систематизації технологічних напрямів та розбудови їхньої фізико-математичної бази на сучасному рівні точних наук, зокрема фізики. Необхідність розбудови єдиної фундаментальної бази технологічних напрямів наук про навколишнє середовище, як актуальна задача сталого розвитку, була однозначно схвально сприйнята учасниками конференції.

Програма конференції