Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра»

• 22.06.2021

Участь ОДЕКУ у віртуальній Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра»

Одеський державний екологічний університет вже протягом шести місяців, з квітня по вересень, бере участь у віртуальній Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2021», яка проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Товариством “Знання” України на базі сайту osvitaexpo.com.ua.

Відкриття Виставки відбулося 9-10 квітня 2021 року, а 15 червня 2021 р., за підсумками конкурсів виставки, Одеський державний екологічний університет нагороджений Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».

Традиційно виставки «Освіта та кар’єра» відбувалися в Києві у приміщенні Українського дому. В умовах карантинних обмежень та піклуючись про здоров’я відвідувачів та учасників цього року виставка «Освіта та кар’єра – 2021» проходить віртуально. На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію від представників ЗВО. Цей освітній форум являє собою унікальний майданчик для розповсюдження інформації про діяльність Університету.

Найважливішу інформацію про Університет розміщено на сайті Виставки:

Участь у виставці також дала можливість представити значимість та досягнення ОДЕКУ у виконанні проектів Європейської Комісії 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE» та 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP “Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd”.

Відділ міжнародних зв’язків.