Міжнародний день Чорного моря

• 31.10.2023

31 жовтня на кафедрі метеорології та кліматології відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню Чорного моря. Організатор заходу, завідувач кафедри, Прокоф’єв О.М. розповів про історію та особливості цього свята, а саме що Міжнародний день Чорного моря відзначають наприкінці жовтня. Це свято носить екологічний характер. Святкові заходи включають різноманітні акції екологів і фахівців в області екології на захисту Чорного моря. Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря. Цей План був розроблений після проведення всебічних досліджень морського середовища, які показали, що його життєздатність істотно погіршилася порівняно з попередніми трьома десятиліттями.

Студенти гр. МКА-20 підготовили цікаві макет-презентації до цього свята, а саме:

– Чеботарьова Наталя виступила з макет-презентацією «Фауна Чорного моря» в якій ознайомила присутніх з основними представниками фауни Чорного моря;

– Шевченко Дарина підготовила та доповіла макет-презентацію «Міжнародний день Чорного моря: основні екологічні проблеми», в якій наголосила, що сьогодні усі жителі планети мають задуматись про необхідність збереження морських ресурсів задля безпеки та щасливого життя наступних поколінь.

На заході були присутні студенти гр. МКА-20, наступні викладачі кафедри метеорології та кліматології: Боровська Г.О., Гончарова Л.Д., Хоменко І.А., Катеруша Г.П., Міщенко Н.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Нажмудинова О.М., Волошина О.В., Недострелова Л.В., Куришина В.Ю., Галич Є.А. та кафедри гідрології суші: Гопцій М.В., Кічук Н.С. та Кущенко Л.В.