flowers

Міжнародний день охорони природи

flowers
  • 16.10.2023

18 жовтня в багатьох країнах відзначають Міжнародний день охорони природи, починаючи з 1972 року. Мета цієї дати – підкреслити важливість дбайливого ставлення до природи та біорізноманіття, а також пошук альтернатив, що дають змогу людству розвиватися в рівновазі з іншими видами на планеті.

 

На кафедрі метеорології та кліматології 14 жовтня відбувся захід, присвячений цій події. Спікер заходу – студент групи Е-22 Васильєв Микита – розповів учасникам зустрічі про основні джерела забруднення навколишнього середовища, негативні наслідки таких дій людства і виступив із закликом до суспільства про дбайливе ставлення до навколишнього середовища, рослинного і тваринного біорізноманіття, раціональне використання природних ресурсів. Дякуємо нашому доповідачеві за звернення уваги на глобальну екологічну проблему сучасного світу і всім учасникам заходу за жваве обговорення актуальної теми!

 

В заході приймали участь викладачі кафедри метеорології та кліматології і студенти другого року навчання ПОФ груп Е-22 і Ем-22.