flowers

Міжнародний день рідної мови

flowers
  • 28.02.2024

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на 30 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня-17 листопада 1999 року в Парижі.

 

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. Соціальні функції мови надзвичайно широкі. У мові кодує нація всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.

 

На кафедрі метеорології та кліматології до Міжнародного дня рідної мови проведено заходи, що присвячені цій події. В заходах приймали участь студенти кураторських груп і викладачі кафедри. Бесіди проводилися в очному і дистанційному форматах.

 

Спікери заходів – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних наук Воронежцева А.А. і студентка групи МКА-21 Рубель Ірина.

 

Організатори – доценти кафедри Недострелова Л.В і Галич Є.А.

 

Дякуємо всім учасникам дискусій!