flowers

Міжнародний день студентів

flowers
  • 14.11.2023

Напередодні Міжнародного дня студентів, що у всьому світі відзначається щорічно 17 листопада, на кафедрі метеорології та кліматології проведено захід, присвячений цій події.

 

Студенти – одні із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага, постійне втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставали взірцем для загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Міжнародний день солідарності студентів яскраве тому підтвердження.

 

На заході виступила голова студентського самоврядування НН ГМІ, студентка групи МКА-21 Подолюк Дар’я. В своїй доповіді спікерка розповіла учасникам заходу про трагічну історію становлення цієї дати, значення цього свята для світового студентства, а також про те, що українська спільнота з ініціативи студентської молоді приєдналася до цієї міжнародної ініціативи і закріпила в своєму законодавстві День студента, що відзначається 17 листопада, додатковим Указом Президента України від 16 червня 1999 року № 659/99.

 

В заході приймали участь студенти групи МКА-21 і викладачі кафедри. Дякуємо всім учасникам події!