flowers

Найбільше весняне свято України

flowers
  • 17.04.2023

 

Найбільше весняне свято України

 

Минають часи, спливають десятиліття й віки, а українські традиції й обряди, такі як Великдень, переходять від покоління до покоління. їх бережуть, тому що наш народ шанує свою віру, поважає обряди пращурів і палко любить свою землю.

 

Воскресіння Христове або Великдень – свято зі свят і торжество всіх торжеств.

 

З усіх великих християнських свят церковного року воно найбільш давнє, урочисте й радісне. Великдень символізує перемогу над смертю Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних страждань.

 

Звичаї та традиції святкування Великодня в Україні мають давню історію, що змішується з християнськими звичаями та символікою. Це свято є найбільшим та найважливішим для християн у всьому світі.

 

Саме на честь чудового свята та з метою ознайомлення з Великодніми традиціями вшанування свята у родині та спільноті старший викладач кафедри соціально-гуманітарних наук Мирошниченко М.І. 12-14 квітня 2023 року організувала й провела Великодній квест для студентів груп В-21, ГМ-21, ГЗ-21, К-22, К-22м.

 

 

Студенти сформували асоціативний кущ до свята, поглибили знання про різновиди традиційного прикрашання яєць на Великдень, значення кольорів та візерунків на крашанках, писанках, дряпанках, мальованках. Крім того, відгадали цікаві загадки, формуючи Великодній кошик, а на завершення перевірили свої знання за тестом «Чи знаєте ви Великодні традиції?».

 

 

Проведений захід довів що студентам цікаві й близькі традиції рідного народу, вони також відкрили для себе щось нове та цікаве про це давнє значуще свято.

 

Сьогодні свято Великодня в Україні символізує також загальне відродження та оновлення світу, дає надію на Перемогу.