Наукова робота зі студентами на кафедрі гідроекології та водних досліджень восени 2023 р.: захід перший

• 31.10.2023

У вівторок, 31.10.2023 р. в офлайн форматі на кафедрі гідроекології та водних досліджень було проведено першу частину засідань згідно плану роботи студентського наукового гуртка на 2023-24 н.р. за темами «Фізичні властивості та хімічний склад Землі», «Гірські породи та мінерали. Сейсмічні процеси Землі», «Ендогенні процеси та рельєф» за участі к.г.н.. ст. викл. Кузи А.М., Гращенкової Т.В. та студентів І курсу ННГМІ ОДЕКУ за спеціальністю «Науки про Землю» (групи ГЗ-23, ГМ-23, В-23). Студенти зробили 11 індивідуальних і колективних доповідей у форматі презентацій.

Фактично для студентів 1-го курсу це є перший і дуже важливий щабель у навчанні та набутті навичок і вмінь проведення та публічного представлення результатів власної наукової роботи на сучасному рівні.

Дякуємо всім за плідно проведений час!