Наукова робота зі студентами на кафедрі гідроекології та водних досліджень восени 2023 р.: захід третій

• 8.11.2023

У понеділок-вівторок, 6-7.11.2023 р. на кафедрі гідроекології та водних досліджень було проведено третю частину засідань згідно плану роботи студентських наукових гуртків та семінарів на 2023-24 н.р., а саме:

1. в офлайн форматі заслухано доповіді студентів 1 курсу ПОФ та ННГМІ (спеціальності – «Екологія» та «Науки про Землю», групи Е-23, ГМ-23, ГЗ-23, В-23) за участі к.г.н. Кузи А.М. та ст. викл. Гращенкової Т.В. за тематикою геології з основами геоморфології та геофізики;

2. в онлайн форматі заслухано доповіді студентів магістрів І року навчання (група МОС-23) за участі д.г.н., проф. Лободи Н.С. та к.г.н. Кузи А.М. за тематикою «Нітратна директива, проблеми забруднення річок України».

Студенти провели доповіді на обрані теми у форматі презентацій, набувши при цьому навичок і вмінь проведення та публічного представлення результатів власної наукової роботи на сучасному рівні. Дякуємо всім за плідно проведений час!