Німецька програма DAAD стартує в ОДЕКУ

• 9.08.2022

Шановні здобувачі вищої освіти та вчені!

Війна проти України негативно вплинула на інфраструктуру української системи вищої освіти.

Німецька служба академічних обмінів DAAD надає підтримку українським студентам та вченим, які продовжують навчання в умовах воєнного часу в Україні та за її межами. DAAD фінансує проекти, що надають можливість здобувачам різних рівнів вищої освіти вивчати спеціальні віртуальні курси, отримувати стипендії під час навчання та проходити стажування на території Німеччині.

3 липня 2022 року в Одеському державному екологічному університеті діє програма OPENSPACES, що фінансується німецькою службою академічних обмінів DAAD. Партнером ОДЕКУ в цій програмі є один з авторитетніших університетів Німеччині – Грайфсвальдський університет.

Подати заявку на отримання стипендії
можна до 31 серпня 2022 року