ОДЕКУ представлено на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра»

• 30.04.2023

28 – 29 квітня 2023 року Одеський державний екологічний університет був представлений на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2023», яка проводиться в онлайн форматі Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Товариством “Знання” України.

Традиційно виставки «Освіта та кар’єра» відбувалися в Києві у приміщенні Українського дому. В умовах військового стану цього року виставка проходить віртуально на платформі online.osvitaexpo.com.ua. На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію від представників ЗВО. Цей освітній форум являє собою унікальний майданчик для розповсюдження інформації про діяльність Університету.

Сторінку, присвячену ОДЕКУ, яка буде доступна ще протягом кількох місяців, можна знайти за посиланням: https://online.osvitaexpo.com.ua/study/odeskij-derzhavnij-ekologichnij-universitet/.

Відділ міжнародних зв’язків.