ОГОЛОШЕННЯ про вибори ректора ОДЕКУ

• 12.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ

17 жовтня 20203 року відбудуться вибори ректора Одеського державного екологічного університету.

Таємне голосування проводиться з 9.00 до 15.00 на:

Виборчій дільниці № 1, місцезнаходження якої м. Одеса, вул. Львівська, 15 (хол 1-го поверху навчально-лабораторного корпусу №1 (для співробітників та студентів Одеського держаного екологічного університету та Херсонського гідрометеорологічного фахового коледжу);

Виборчій дільниці № 2, місцезнаходження якої м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 5/2 (для співробітників та студентів Одеського фахового коледжу комп’ютерних технологій Одеського держаного екологічного університету);

Виборчій дільниці № 3, місцезнаходження якої м. Харків, вул. Кооперативна,10 (для співробітників та студентів Харківського природоохоронного фахового коледжу Одеського держаного екологічного університету).

Участь у виборах приймають виборці, списки яких оприлюднені на офіційному сайті університету (https://odeku.edu.ua/vybory-rektora/).

Для участі у голосуванні виборець має обов’язково пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-картка, пенсійне посвідчення, посвідчення водія, студентський квіток).

Оргкомітет з проведення виборів ректора Одеського державного екологічного університету