Олімпіада для випускників технікумів та коледжів та IV науково-практична конференція студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук»

• 16.04.2021

16 квітня 2021 року відбувся on-line науково-освітній захід, який було організовано НТ ОДЕКУ спільно з підготовчим відділенням нашого університету. В рамках цього заходу успішно пройшла:

– олімпіада для випускників технікумів та коледжів

– IV науково-практична конференція студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук».

Учасниками нашого заходу стали майже півсотні студентів старших курсів шести технікумів та коледжів, а саме:

☑️ Одеського фахового коледжу комп’ютерних технологій ОДЕКУ

☑️ Фахового коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій

☑️ ВСП ” Херсонського гідрометеорологічного фахового коледжу Одеського державного екологічного університету”

☑️ Білгород-Дністровського морського рибопромислового коледжу

☑️ Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

☑️ ВСП “Харківського природоохоронного фахового коледжу ОДЕКУ”

З привітальним словом до учасників заходу звернулись Шуптар-Пориваєва Наталія Йосипівна, голова Наукового товариства ОДЕКУ та завідувачка підготовчим відділенням ОДЕКУ – Кирнасівська Наталія Василівна, яка познайомила наших учасників з оновленим сайтом ОДЕКУ, надала безліч цінної інформації для вступників до ОДЕКУ 2021 року та відповіді на запитання наших гостей.

Після урочистого відкриття науково-освітнього заходу розпочалася робота IV науково-практичної конференції студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук», де доповіді молодих науковців були заслухані в рамках 2-х секцій:

• Секція «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ», головуючі – Ткач Т.Б., к.ф-м.н., доц. кафедри інформатики ОДЕКУ та Штефан Н.З., ас. кафедри інформаційних технологій ОДЕКУ
  • Секція «ЕКОЛОГІЯ, ВОДНІ БІОРЕСУРСИ, ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЯ», головуючі – Докус А.О., к.геогр.н., завідувачка СПРУМ та Ткаченко Н. А., аспірант кафедри екології та охорони довкілля, ст. лаборант лабораторії екологічних досліджень, фахівець підготовчого відділення.

Всі наші учасники гідно представили свої надзвичайно актуальні та цікаві наукові роботи, чітко відповідали на поставлені питання, впевнено тримались в ході наукової дискусії. Ми вдячні всім їм за проявлений інтерес до нашого заходу і сподіваємося на скору зустріч в стінах ОДЕКУ!

Висловлюємо щиру подяку головуючим секцій за моральну підтримку, слушні запитання та настанови, які стануть в нагоді в подальших наукових дослідженнях наших учасників!

І на сам кінець хочеться відмітити високий професійний рівень наукових керівників, що підготували цьогорічних наших учасників. Висловлюємо щиру подяку викладачам та директорам коледжів та технікумів, які підготували студентів до участі у конференції. Сподіваємось на подальшу співпрацю!