Онлайн-зустріч з начальником міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Ключник Інною Володимирівною з доповіддю на тему: «Міцна родина – міцна країна»

• 17.02.2022

17 лютого 2022 року викладачі та студенти кафедри приєднались до заходу з нагоди “Дня єдності України” – до онлайн-зустрічі з начальником міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Ключник Інною Володимирівною з доповіддю на тему: «Міцна родина – міцна країна».

Головна теза зустрічі: “Міцна і об’єднана країна розпочинається з міцних українських родин, з поважним і гідним ставленням один до одного, з підтримкою та розумінням”.

Дякуємо за корисну та цікаву інформацію, особливо для студентської молоді, яка стоїть на порозі сімейного життя та мріє про те, щоб воно було щасливим.

none