flowers

Особливості гендерного спілкування

flowers
  • 22.11.2023

Відповідно до Плану реалізації гендерної політики в ОДЕКУ на 2022-2024 рр. на кафедрі метеорології та кліматології 10 листопада проведено виховний інформаційно-просвітницький захід на тему “Особливості гендерного спілкування”.

 

Україна поділяє базові європейські цінності як основу суспільства, що процвітає. Однією з таких цінностей, поряд із правами людини, свободою та демократією, є рівність. Гендерна рівність надає суспільству стабільності. У сучасному світі без гендерної рівності неможливі економічне процвітання та сталий розвиток. Важлива роль розвитку гендерної рівності в Україні належить системі освіти тому, що, з одного боку, вона прищеплює молоді європейські цінності, з іншого, повинна сама їм відповідати. ОДЕКУ реалізує гендерну стратегію, усвідомлюючи свою місію у реалізації державної гендерної політики у сфері освіти та науки.

 

Бесіду зі студентами першого року навчання групи ГМ-23 НН ГМ провела старший викладач кафедри соціально-гуманітарних наук Воронежцева А.А. Організатор заходу – доцент кафедри метеорології та кліматології Галич Є.А.