flowers

Пам’яті українського генія!

flowers
  • 15.03.2024

Щорічно в Україні 9 березня відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – найвідомішого українського поета, генія, велетня та пророка. Шевченко, як творець нової української літератури, культури та ідентичності, залишив неймовірний слід в історії і став своєрідним символом боротьби за українську свободу і незалежність. Кожен вірш, кожен рядок цієї видатної постаті сьогодні набув особливого значення.

 

На кафедрі публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності вже стало традицією проведення тематичних кураторських годин присвячених пам’яті великого великого українського поета.

 

• 8 березня 2024 р. куратором академічних груп 1 курсу (У-23, ПУА-23) доцентом Смірновою К.В. було проведено кураторську годину з нагоди 210-ої річниці. Куратор ознайомила здобувачів освіти з цікавими фактами про життя поета, а також пригадали найвідоміші вірші Кобзаря.

 

• 11 березня 2024 р. в рамках святкування 210-ої річниці до Дня народження Т.Г. Шевченко кураторо 3 курсу студентів спеціальності «Менеджмент» доцентом Розмариной А.Л. було проведено тематичну кураторську годину. Куратор ознайомила слухачів з життєвим шляхом митця та здобутками його творчої діяльності.

 

• 12 березня 2024 р. студенти академічних груп 4 курсу разом з куратором Козловцевою В.А. долучились до вшанування особливої дати для кожного українця – Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який народився 9 березня 1814 р. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Поет був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

 

• На завершення циклу заходів та кураторських годин з нагоди 210-й річниці з дня народження Тараса Шевченка 12-13 березня 2024 року викладачами кафедри куратором 2 курсу Колонтай С.М. та Соколовською В.О. було проведено вікторину за участю студентів груп У-23, ПУА-23 та кураторську годину з 2 курсом.