Переможці та призери ІІ туру Всеукраїнської олімпіади профспрямування ОДЕКУ у 2021 р.

• 17.05.2021

Університет надає особливу підтримку абітурієнтам, нараховуючи додаткові бали до оцінки сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета учасникам «Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування» в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет:

• математика
  • географія
  • фізика
  • біологія

на спеціальності:

• 101 «Екологія»
  • 183 «Технології захисту навколишнього середовища»
  • 103 «Науки про землю» (Гідрометеорологія)
  • 193 «Геодезія та землеустрій»
  • 207 «Водні біоресурси та аквакультура»

(Згідно «Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Одеському державному екологічному університеті у 2021 році», Розділу VI, пункту 6.7.)

До участі в другому турі допускались учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в олімпіаді при розрахунку конкурсного балу в ОДЕКУ нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 92 % балів на другому етапі.

За результатами ІІ туру визначені наступні призери:

Прізвище, ім’я та по батькові учасника

Кількість правильних відповідей у %

Кількість додаткових балів

1.

Шелінговський Дмитро Валерійович

2.

Перекло Дмитро Олександрович

Дякуємо всім учасникам Олімпіад!

Бажаємо натхнення в навчанні, міцного здоров’я,

нових досягнень і перемог!

З повагою та найкращими побажаннями,

Оргкомітет Всеукраїнських Олімпіад професійного спрямування ОДЕКУ

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах: