Перший етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в ОДЕКУ

• 15.11.2021

Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави.

Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.

Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця.

13 жовтня 2021 року в Одеському державному екологічному університеті на кафедрі українознавства та соціальних наук в онлайн форматі відбулося відкриття І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.

З вітальним словом до студентів 1-3 року навчання усіх спеціальностей нашого університету звернулися викладачі Мирошниченко Марія Іванівна та Кантаржи Наталія Іванівна. Потім Мирошниченко М.І. надала учасникам теми Конкурсу для твору-роздуму та пояснила як оформляти та надсилати виконане завдання.

Бажаємо  учасникам Конкурсу творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!